7
نام روزنامه : تاریخ انتشار : 1393/12/23
 امروز در بسیاری از سازمان ها شاهد حضور افرادی هستیم که بدون توانمندی های لازم به سمت های اجرایی و مدیریتی منسوب می شوند حال آنکه در همان سازمان ها کارکنان با استعداد و توانمندی هستند که توجه کافی به آنها نمی شود. چرا چنین وضعیتی در سازمان ها وجود دارد و چرا این وضعیت پیوسته در حال تکرار شدن است؟ این کتاب مجموعه ای از راهکارهای بسیار مهم و ضروری است که شما با استفاده از آن می توانید از خود چهره ای مطلوب و تاثیر گذار به منظور کسب موفقیت های شغلی در سازمان به وجود بیاورید و پیوسته آن را ارتقا دهید.
1393/12/23
6
نام روزنامه : تاریخ انتشار : 1393/12/23
  پیتر جونز ، کارآفرین صاحب نام انگلیسی که به گفته خودش از کودکی علاقه شدیدی به کسب و کار و پول درآوردن داشته است ، در این کتاب تعریف کاملا جدیدی از کارآفرینی ارائه می کند. پیتر جونز با صراحت و صداقت اذعان می دارد که در تمام عمرش هیچ کتابی در زمینه مدیریت مطالعه نکرده و در کسب و کار خود پیرو فلسفه و اندیشه های مدیریتی هیچکدام از استادان علم مدیریت نبوده و هر آنچه در کتابش ذکر می کند، حاصل شکست ها و موفقیت های شخصی خودش در عرصه کسب و کار بوده است.
1393/12/23
4
نام روزنامه : تاریخ انتشار : 1393/12/23
 فرانسس شور ، زن جوان انگلیسی که جند سالی در کشورهای جنوب آفریقا زندگی کرده است، برای پیوستن به شوهرش اندرو که مهندس آرشیتکت است و بر عملیات ساختمانی یک ساختمان عظیم که برای یکی از وزارتخانه های سعودی در حال ساخت است نظارت می کند، به جده می رود و در آنجا با روبرویی با گروه های افراطی، ماجراهای هیجان انگیز و دلهره آوری زندگی او و همسرش را تحت الشعاع خود قرار می دهد.
1393/12/23
3
نام روزنامه : تاریخ انتشار : 1393/12/23
 خلاصه : در ماه نوامبر سال 1985 سرهنگ ویتالی یورچنکو عضو عالی رتبه سازمان کی . جی . بی و مسئول امور امنیتی سفارت شوروی در واشنگتن که به آمریکا پناهنده شده بود ، به مامور محافظ خود از سازمان سیا، در رستوران فرانسوی او – پیه – دوکوشان می گوید که مایل است برای هواخوری از رستوران بیرون برود. یورچنکو به هنگام ترک رستوران به مامور سیا می گوید اگر من بعد از هواخوری به رستوران بازنگشتم، گناهی متوجه تو نخواهد بود...
1393/12/23
2
نام روزنامه : تاریخ انتشار : 1393/12/23
 خلاصه : ماجراهای این رمان هیجان انگیز که بر پایه شواهد و مستندات تاریخی دهه های اخیر شکل گرفته است ، به خوبی نشان می دهد که چگونه عوامل اطلاعاتی و جاسوسی آمریکا زیر انواع پوشش های تجاری و اقتصادی برای پر کردن جای خالی انگلیس و جبران شکست های خفت بار این کشور در جنگ ویتنام و از همه مهمتر به دست گرفتن مثلث مخوف ” پول ، نفت و اسلحه “ به منطقه خلیج فارس سرازیر شدند. بسیاری از وقایع داستان ، در تهران زمان شاه می گذرد.
1393/12/23
1
نام روزنامه : تاریخ انتشار : 1393/12/23
 نبرد من با سیا

خلاصه : نورودوم سیهانوک همان شخصیت جنجال آفرینی است که تا سال 1970 میلادی یعنی تا پیش از کودتای آمریکایی ژنرال لون نول، قریب به سه دهه تحت عناوین پادشاه ، پرنس، رئیس کشور و نخست وزیر بر کامبوج حکومت کرد. وقایع نگاری و تحلیل های مستند این کتاب که سیهانوک در خلال نقل وقایع کامبوج در دوران قبل و بعد از کشیده شدن پای آن کشور به جنگ هند و چین ارائه می دهد ، برای هر ذهن جستجوگر و طالب حقایق تاریخی جالب و در عین حال آموزنده است.
1393/12/23